W naszej świetlicy szkolnej zrobiło się wyjątkowo kolorowo i… bardzo smacznie! 😋 W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie uczniowie podczas zajęć przygotowywali wiosenne kanapki, które nie tylko świetnie smakowały, ale też wyglądały jak małe dzieła sztuki. Kreatywności zdecydowanie nie brakowało! 🎨Przy okazji przypomnieliśmy sobie, jak ważne jest zdrowe odżywianie, bo przecież wszyscy wiemy, że:👉 w zdrowym ciele – zdrowy duch! 💪Było zdrowo, wesoło i bardzo pysznie! 🥗
Media Społecznościowe