Już po raz trzynasty uczniowie z naszego Ośrodka uczestniczyli w turnieju bowlingowym organizowanym przez Zespół Szkół w Dębicy. W turnieju wzięło udział 15 klubów z województwa podkarpackiego. Szkołę reprezentowalo 4 uczniów, którzy w wyniku rywalizacji wywalczyli 3 złote medale i 1 brązowy. Gratuluję sukcesów, opiekun- Sylwia Ochmańska.
Media Społecznościowe