Już po raz trzynasty uczniowie z naszego Ośrodka uczestniczyli w turnieju bowlingowym organizowanym przez Zespół Szkół w Dębicy. W turnieju wzięło udział 15 klubów z województwa podkarpackiego. Szkołę reprezentowalo 4 uczniów, którzy w wyniku rywalizacji wywalczyli 3 złote medale i 1 brązowy. Gratuluję sukcesów, opiekun- Sylwia Ochmańska.

WhatsApp-Image-2026-03-26-at-1122492323
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-112249999
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-11224922
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-112249
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-111555122
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-11155533
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-11155512
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-111555
WhatsApp-Image-2026-03-26-at-111551
1223333