Z radością informujemy, że konkurs plastyczny „Wiosna wokół nas” został rozstrzygnięty.
Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością oraz zaangażowaniem, przygotowując pracę na bardzo wysokim poziomie.
Napłynęło wiele interesujących prac, które w piękny sposób nawiązywały do tematyki wiosny i zmian zachodzących w przyrodzie. Jury doceniło różnorodność zastosowanych technik oraz indywidualne podejście autorów do tematu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz włożony wysiłek i serce w przygotowanie prac.
Dzięki Wam szkolny korytarz zamienił się w barwną, wiosenną galerię, która cieszy oko i wprowadza radosny nastrój.
Media Społecznościowe