Bardzo ciekawą formą rozwijania kreatywności u naszych podopiecznych okazały sie warsztaty plastyczne z masą solną, które odbyły się 20.04 w naszym Ośrodku. Były to zajęcia grupowe dla dzieci ze szkoły i przedszkola , które pod opieką " szalonej "Pani Beni wyczarowały małe dzieła sztuki z masy solnej co widać na załączonych zdjęciach. Zajęcia sprawiły dzieciakom mnóstwo frajdy i z pewnością warto do nich kiedyś wrócić. Sylwia Ochmańska, Adrianna Fudyma.
Media Społecznościowe